Uhm? :)

4. listopadu 2013 v 19:12 | Emily.
Ahojtee ♥
Končím. Ne s blogem, to ani náhodou :D, ale se zdravým hubnutím. NE, fakt na to nemám.:D Je mi líto.:D ...Zase mi to moc dlouho nevydrželo, co? Pořád jsem teď přemýšlela nad tím, jestli zase nezačít... Ale vždy jsem to zavrhla.. No. Víte co? Až tak špatný nápad to není. Nepřeženu to.:) Takže můj cíl je stále 40 kg.Věčná budoucí anorektička.Nou:D
Stay strong <3
Takže tak. Kvůli H jsem musela zrušit hlavní blog, ale co, nejsem naštvaná a tomuhle se teď aspoň budu na plno věnovat a snad dosáhnu svýho cíle.:) Naše kosti jsou krásný, tak proč je neukázat všem?:3 Dnes začínám.:) Mimochodem, tohle datum se mi moc líbí... Je čtvrtýho. 4.6. jsem se naposledy řízla... možná znovu začnu, hm?.:DD Nee:)
Sexy legs.. So sexy...
Dnešní jídelníček:
Snídaně: /
Svačina: /
Oběd: zapečené těstoviny ("miniporce":D)
Svačina: /
Večeře: jogurt

Pití: 0,2 čaje, 0,5 vody
Sice ten oběd nic moc, ale co se dá dělat:D Pokud to takhle půjde dál, snad bude brzo na začátku mojí váhy čtyřka :)
Jdeme na to, hubeňourky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAsava KIRAsava | E-mail | Web | 2. července 2018 v 15:37 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama