anorexic -po (skoro) dvou letech

12. srpna 2015 v 14:21 | Emily.
Je dost zvláštní, když narazíte na svůj starý pro-ana blog skoro po dvou letech. A i když jsem tu nebyla zrovna aktivní, i když tu toho není moc, přeci jen to pro mě něco znamená.

Tohle maličký, nenápadný místo na internetu je důležitý střípek z mojí minulosti.
Nejraděj bych si za věty, které jsem si tady dovolila napsat, vrazila pár facek. Na druhou stranu, moc dobře vím co bylo tehdy mým problémem. Což mi ruku drží stále docela daleko od mojí tváře.

Možná že to jsou jen 2 roky, ale pro mě uplynula věčnost. Změnilo se tolik věcí, že kdyby mi někdo tehdy řekl kým budu za 2 roky, poklepala bych si na čelo a zasmála se tomu.
No co.


Na jednu stranu je pro mě tohle místo odporné, na druhou stranu ho miluju - protože mi připomíná, jakou cestu už jsem ušla.
Miluju rock a metal, mám fajn kluka, v září jdu na gympl, vážím 50 kg, sestře se narodil malej chlapeček a v září se odstěhujou, moje druhá sestra už se odstěhovala před nějakou dobou.. a tak dále. Je mi fajn. Zvlášť, protože je v mým mrazáku dostatek zmrzliny, haha.

A jen tak " ze zvyku " : snídaně nic, oběd losos s bramborama, a pozděj si dám rozhodně tunu zmiňované zmrzliny a litry citrónové limonády. ^ω^

Untitled
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama