Píšuuu.

informations... #muhaha

29. října 2013 v 14:51 | Emily.
Ahojte.
Po založení blogu a napsání prvního článku jsem se neozvala.. já vím. Ještě ten den jsem narazila na jedno video 26ti leté slečny, která bojovala s anorexií 6 let. To, co si hladověním vzala, je příšerné... Bylo mi z toho mizerně. A následně na to jsem se podívala ještě na mnoho dalších videí s podobnými případy. Obyčejně jsem si to nějak nebrala, ale to první video, bylo příšerné... A tak jsem se rozhodla, že už dál pro ana nebudu!
Tajemství dokonalé tělo
A tak jsem se rozhodla, že se na to všechno vykašlu. Ale bylo mi to líto. Jde to přece i jinak. Svého cíle můžu dosáhnout zdravěji. Takže od 1.listopadu začínám opět cvičit s blogilates.com. Budu více jíst. Pokud nepřijmu denně určité množství kalorií, tak bych při cvičení hubla maximálně na svalové hmotě, ale tuku bych se zrovna nezbavila. Takže to, co jsem dělala předtím, byla prostě pí_ovina.(:D) Nebudu se přežírat, to fakt ne. Budu jíst zdravěji...
Mám z toho všeho dobrý pocit. Hrozně se těším na listopad. A na to, jak na Vánoce třeba už budu vypadat malinko líp. Věřím že ano.<3 Rozhodla jsem se, že o blogu řeknu kamarádovi H, i když si stále nejsem úplně jistá. Tedy... "kamarádovi" - ono je to 'složité'. Hm. Zrovna teď to moc dobrý není. Ale chci, aby mi věřil. protože si nejsem ničím jistá. Více k tomu v příštím článku...

i am here.

26. října 2013 v 14:25 | Emily.
Ahojte.
Dnes jsem se rozhodla. Omezím jídlo. Nechci držet hladovku, ale nebudu se taky zrovna přežírat nějakýma sra*kama z McDonald's apod. To fakt ne. Už nechci být tak tlustá. A nebudu. Vážím 53,5 kilo. Před pár dny/týdny jsem začala, chvíli jsem i pro ana blog měla. Ale dozvěděl se o něm kamarád, tak jsem ho kvůli němu zrušila... ach. A skončila. Ale začínám znova. A tentokrát sem budu psát své denní jídelníčky a plně se tomuhle věnovat.
Před tím vším jsem měla 63 kilo. Potom jsem zhubla deset. A znovu nabrala 3. = 56 kilo..
° dissonance | via Tumblr - inspiring picture on Favim.com
Jsem nemocná? Možná. Jsem kráva? Možná. Ale ta nemocná kráva, má prostě jenom jeden sen, kterýho se nevzdá. 40 kilo, hubený tělo, krása. Budu bojovat a dostanu se do cíle... Držte mi palce.
The true... :(
Výška ~ 170 cm

Počáteční váha ~ 63 kg
Po prvním zhubnutí ~ 53 kg
Před starým pro-ana blogem ~ 56 kg
Aktuální váha (začátek tohoto blogu) ~ 53,5 kg
Cíl ~ 40 kg
 
 

Reklama